Kargo ve Teslimat

Oggi olarak, size sunduğumuz her ürünün kalitesinin arkasında duruyoruz. Yine de, satın almış olduğunuz herhangi bir üründen memnun kalmazsanız veya herhangi bir nedenle satın alma kararınızı değiştirirseniz, bu durumu düzeltmek için elimizden geleni yaparız. Çünkü bizden yaptığınız her alışverişin sizin için olumlu, mutluluk verici bir deneyim olmasına önem veriyoruz. Buna rağmen, eğer ürünlerinizle ilgili iade veya iptal kararı alırsanız, lütfen aşağıdaki adımları ve şartları dikkate alınız.


Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Bir sorun, fikir ya da öneriniz mi var ?

Bize İletişim sayfamızda ki bilgilerden ulaşabilir ve fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.

Kargo ve Teslimat Süreci

OGGI olarak siz değerli müşterilerimze özel olarak imalat yapmaktayız.Ortalama ürünün üretilme süresi 5 iş günüdür.
Ürünlerimiz hazırlandıktan sonra, aksi bir durum olmadıkça 1. iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
Kargoya verilen ürünler, kargo firmasından kaynaklı nedenler ile gecikme ya da kaybolma gibi olaylar söz konusu olabilir. Bu tarz bir sorun yaşadığınızda bizim ile iletişime geçerek yardım ve destek alabilirsiniz.
Siparişiniz elinize ulaştığında öncelikle kutuda ezilme, deforme var mı kontrol edin.Eğer var ise ilgili kargoyu getiren kişiden "Tutanak" tutmasını talep edin ve ürünün kutusunu açmadan iade edebilirsiniz. Ürün kutusunu açtıktan sonra kargolanma ve taşınma süresince yaşanan problemler kullanıcıya aittir.
Ürünler sorunsuz şekilde elinize ulaştığında, ürünü geri satışa uygun olacak şekilde ( Hijyen kuralları içerisinde ) deneyebilirsiniz. Ürün ayakkabı olduğu için vurma ya da benzeri bir sorun ile karşılaştığınızda daha sonra tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir. Beğenmediğiniz ya da değiştirmek istediğiniz ürünleri ilgili iade koşullarını sağladığı müddetçe 14 iş günü içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.
Başvuru ve sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime Geç